Midgetgolf en na afloop pannenkoeken eten
Omschrijving:
MIDGETGOLFEN & PANNENKOEKEN ETEN IN BENNEKOM
- Zaterdag 12 mei 2018 -
Het voorjaar is begonnen. Het weer wordt weer beter en de temperatuur loopt weer op. Tijd voor een leuke sportieve buitenactiviteit.
Om 15.30 uur is de start op midgetgolfbaan “De Dikkenberg” waar we gaan midgetgolfen in de mooie bosrijke omgeving van Bennekom. Rond 18:00 uur gaan we naar pannenkoekenhuis "De Panarama Hoeve", waar je heerlijk kunt genieten van verschillende soorten pannenkoeken. Vanuit “De Dikkenberg” is het 5 minuten lopen naar “De Panorama Hoeve”. Daarna kunnen we nog gaan borrelen bij Café Colours in Arnhem, voor wie dat wil.
Heb je zin in een gezellige dag en ga je graag een sportieve uitdaging aan?
Meld je dan aan via: MidgetgolfenPannenkoekeneten@gmail.com.
Geef daarbij even aan hoe je naar Bennekom gaat en of er iemand vanaf waar mee mag rijden, zodat we dit op voorhand kunnen inventariseren (openbaar vervoer in de buurt is niet beschikbaar).
Het gezellige middagje midgetgolfen wordt vanuit Poink georganiseerd door Mariëlle.
Wanneer: Zaterdag 12 mei 2018 van 15.30 tot 17.00 uur
Waar: De Dikkenberg Midgetgolf, Panoramaweg 27 in Bennekom
Kosten: circa 6 euro per persoon voor midgetgolf
(drankjes en pannenkoeken eten is voor eigen rekening)
Aanmelden: midgetgolfenpannenkoekeneten@gmail.com
Uiterste aanmelddatum: Graag uiterlijk woensdag 09 mei 2018
Poink?
• Poink organiseert activiteiten voor en door LGBT+ vrouwen (25+) in regio Arnhem-Nijmegen.
• Maandelijks geeft Poink een nieuwsbrief uit met alle Poink activiteiten en de rubriek nietpoinkwelleuk met veel tips over LGBT+ (vriendelijke) uitjes in de regio. Wil je de nieuwsbrief ontvangen? Stuur dan een mailtje naar poink@poink.info
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ontdekken wie je bent
Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.
Lees verder
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden