Popcake: Poptail
Omschrijving:
Vanuit de hoogste sky bar van Nederland viert Popcake donderdag de verjaardag van de koning met de “Kings & Queens of Pop”. Een glazen lift brengt de bezoekers naar de 40steen 42steverdieping. Waar ze op 135 meter hoogte worden verwelkomt door de party beats & pop classics van de DJ’s Aiscream, Divine en Luuk. Daarnaast zijn er optredens van Emmaly Brown en Jordan Roy, beide bekend van onder andere het tv-programma The Voice of Holland.
Op de 40ste verdieping kan je met je vrienden of je (nieuwe) liefde genieten van het uitzicht en een cocktail in de pop-up gaybar: Poptail
Door de komst van een pop-up gaybar wil Popcake haar doelgroep vergroten. “Er zijn steeds minder gaybars en niet iedereen wil naar een (dans)feest, dus hopelijk krijgt Den Haag hierdoor er toch een gaybar bij’, aldus organisator Luuk Wessels.
De glazen lift, aan het Rijswijkseplein, zal vanaf 22.00 uur de feestgangers naar de 42ste verdieping brengen. Kaarten a € 5,00 (ex) zijn in de voorverkoop te koop via www.ilovepopcake.nl en zolang de voorraad strekt op 26 april aan de deur voor € 8,-
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Twee oude vrouwtjes
Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.
Lees verder
Wat doe jij met kerst?
Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?
Lees verder
En dan die kus...
Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden