Holebibib Leesclub Karen Connelly - De meisjeskleedkamer

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 4 november 2018
Tijd: 13:30 - 15:00
Type: Overige
Website: www.hetrozehuis.be

Locatie:

Naam: Het Roze Huis
Straat: Draakplaats 1
Postcode: 2018
Plaats: Antwerpen
Provincie: Antwerpen
Land: Belgie

Omschrijving:


Om de twee maanden organiseert de Holebibib de Leesclub. Dit keer lezen we De meisjeskleedkamer van Karen Connelly.



Seks. Dat is het enige wat ontbreekt in het drukke maar gezegende leven van Eliza Keenan, moeder van twee zoontjes, gelukkig getrouwd met een hoogleraar in de wiskunde en mede-eigenaar van de chicste bloemenzaak van Toronto. Want wie heeft er tijd of energie voor seks tussen alle dagelijkse verplichtingen door? Tot Eliza op een dag een prachtige jonge vrouw in de meisjeskleedkamer van het zwembad bespiedt. De relatie die al snel tussen hen ontstaat doorbreekt veel taboes en brengt niet alleen Eliza's eigen veilige bestaan in gevaar, maar ook dat van haar gezin en haar minnares. Maar de lichamelijkheid is zo alomvattend, zo intiem, zo eerlijk – die kan toch onmogelijk slecht zijn?



Lijkt je dit wel wat? Lees het boek en doe mee!



Dit is een gratis event, geen tickets/geen inschrijvingen

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lesvia

Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.

Lees verder

Horoscoop juli 2025

Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.

Lees verder

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden