Holebibib Leesclub Karen Connelly - De meisjeskleedkamer

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 4 november 2018
Tijd: 13:30 - 15:00
Type: Overige
Website: www.hetrozehuis.be

Locatie:

Naam: Het Roze Huis
Straat: Draakplaats 1
Postcode: 2018
Plaats: Antwerpen
Provincie: Antwerpen
Land: Belgie

Omschrijving:


Om de twee maanden organiseert de Holebibib de Leesclub. Dit keer lezen we De meisjeskleedkamer van Karen Connelly.



Seks. Dat is het enige wat ontbreekt in het drukke maar gezegende leven van Eliza Keenan, moeder van twee zoontjes, gelukkig getrouwd met een hoogleraar in de wiskunde en mede-eigenaar van de chicste bloemenzaak van Toronto. Want wie heeft er tijd of energie voor seks tussen alle dagelijkse verplichtingen door? Tot Eliza op een dag een prachtige jonge vrouw in de meisjeskleedkamer van het zwembad bespiedt. De relatie die al snel tussen hen ontstaat doorbreekt veel taboes en brengt niet alleen Eliza's eigen veilige bestaan in gevaar, maar ook dat van haar gezin en haar minnares. Maar de lichamelijkheid is zo alomvattend, zo intiem, zo eerlijk – die kan toch onmogelijk slecht zijn?



Lijkt je dit wel wat? Lees het boek en doe mee!



Dit is een gratis event, geen tickets/geen inschrijvingen

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Twee oude vrouwtjes

Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.

Lees verder

Wat doe jij met kerst?

Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?

Lees verder

En dan die kus...

Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden