Sinterkerst met Poink

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 15 december 2018
Tijd: 19:00
Type: Overige
Website: www.poink.info

Locatie:

Naam: Café Marcus-Antonius
Straat: Sint Antoniusplaats 15
Postcode: 6511 TR Nijmegen
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Het feest van gezellig samen zijn kan ook dit jaar natuurlijk niet aan Poink voorbijgaan! Daaromgaan we dit vieren op zaterdagavond 15 december vanaf 19.00 uur onder het genot van lekkere hapjes en drankjes.


Heb je nog wat leuke en/of gekke dingen thuis liggen waarvan je denkt, daar kan ik een andere LBT-dame zeker een plezier mee doen.. pak het in en neem het mee! Aan de hand van dobbelen worden de cadeautjes geopend, geruild, doorgegeven enzovoort. De dobbelsteen bepaalt, maar je gaat zeker naar huis met een onverwacht cadeautje!


De kosten bedragen 5,- p.p. Hiervoor krijg je de hele avond hapjes. Drankjes zijn voor eigen rekening.
Het aantal deelnemers voor deze activiteit is beperkt. Het is daarom noodzakelijk dat je je aanmeldt. Dat kan via SinterKerstpoink@gmail.com. Na aanmelding ontvang je alle details per e-mail.


Deze activiteit wordt georganiseerd door Silvie en Seline


Datum: zaterdagavond 15 december 2018
Tijd: Inloop vanaf 18.30 uur, start om 19.00 uur
Plaats: Marcus-Antonius in Nijmegen (St. Anthoniusplaats 15)
Kosten: 5 euro, inclusief hapjes. Drankjes zijn voor eigen rekening
Aanmelden: SinterKerstpoink@gmail.com


Het leuke van Poink is dat er altijd nieuwe vrouwen op af komen en dat vaak vrouwen alleen komen. Dat weet iedereen die voor het eerst kwam, dus er is altijd een heel open sfeer. Poink organiseert activiteiten voor lesbische vrouwen vanaf 25 jaar in de omgeving Arnhem/Nijmegen.


www.poink.info


https://www.facebook.com/PoinkArnhemNijmegen/

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ontdekken wie je bent

Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.

Lees verder

Roze Filmdagen 2026

Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.

Lees verder

Mathilde's Fidelity

We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden