Anti Kinky x Club Cut - The end is Queer // Zaterdag 13 April
Omschrijving:
EVERYBODY LOVES A HAPPY ENDING.
Na tien jaar, liters haarlak, kilometers synthetisch haar en 32 hysterische thema's is het tijd voor de grande finale van Anti kinky. Voor de speciale gelegenheid slaat Miss YogY haar perfect gemanicuurde handen ineen met haar Stalker vriendinnen van Club Cut.
Miss YogY en haar team worden first class met Ryanair ingevlogen dus dit is de laatste kans. The end is queer.
Line-up TBA.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop november 2025
Het begint met avontuur en nieuwe ontdekkingen, dan volgen passie, jaloezie en een confrontatie met oude wonden. Deze maand eindigt met lichtheid en liefde. Wat staat jou te wachten?
Lees verder
Sekspositief
Het derde album is er! Het eerste exemplaar werd op 31 oktober in ontvangst genomen door Zina zelf, de nieuwe lover van Mijntje en Mia (en toevallig ook van Margreet en haar partner).
Lees verder
Ongekend talent
Vrouwen van de Amsterdamse School in Museum Het Schip: de expressieve, kleurrijke tentoonstelling toont zowel hun gevarieerde oeuvres als de onstuimige wereld waarin deze ontstonden.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden