Sharing Stories of Savannah Bay - Reünie en verhalenavond
Omschrijving:
November 2019 bestaat Savannah Bay 35 jaar. Om dit te vieren maken we een jubileumboek over de rijke geschiedenis van onze bijzondere boekwinkel. Marijke Huisman (UU) en Suzanne van der Beek (KUB) doen hiervoor onderzoek; een team toegewijde Savannah Bay vrijwilligers werkt met hen samen.
Voor het schrijven van het boek zoeken we input van klanten, relaties en/of (oud-)vrijwilligers.
Wil je een ervaring of verhaal delen, heb je een leuke herinnering of anekdote over Savannah Bay, zin om oud-vrijwilligers en andere klanten (weer) te ontmoeten?
Dan ben je van harte welkom op onze speciale reünie/verhalenavond tijdens Bookstore Day, 25 mei a.s. 19.30 uur.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Wat doe jij met kerst?
Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?
Lees verder
En dan die kus...
Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.
Lees verder
Sisterhood
Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden