Queer aan Zee goes L'animale
Omschrijving:
Zondag 19 mei gaat er een groepje vanuit Queer aan Zee naar de film L’animale in het Filmhuis Den Haag. Heb je zin om mee te gaan? Ja, doen! Vinden we alleen maar leuk! Koop wel zelf je kaartje.
Je treft ons vanaf 15.30 uur in het café van het Filmhuis. Kom je voor de eerste keer, laat het ons weten via https://queeraanzee.wordpress.com/contact/. Dan zien we naar je uit. Om 16.00 begint de film. In de zaal is het vrije zit. Na afloop, vanaf 17.40 uur, praten we na in het filmcafé. Blijf gerust nog wat, als je wilt, en wie weet gaat een aantal van ons nog ergens een hapje eten samen. Gezellig!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ontdekken wie je bent
Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.
Lees verder
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden