Mosse 2019 | David Weissman

Algemene informatie:

Geplaatst door: donyavh
Datum: 18 september 2019
Tijd: 17:30-19:30
Type: Film
Website: https://www.facebook.com/events/432257897425097/

Locatie:

Naam: OBA Amsterdam
Straat: Oosterdokskade 143
Postcode: 1011 DL
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

In dit jubileumjaar wordt op woensdag 18 september vanaf 17:30 uur een tweede Mosse Lezing gehouden door filmmaker David Weissman.


David Weissman is een door een Emmy Award genomineerde filmmaker en activist. Hij is vooral bekend van de veelgeprezen documentaires We Were Here (2011) en The Cockettes (2002). Hij is op dit moment bezig met een project genaamd Conversations with Gay Elders: een serie van diepgaande interviews en documentairesSeksuele zelfontdekking gaat vooraf aan het tijdperk van Stonewall en homo-bevrijding.


Na de lezing, de receptie en een dinerpauze, een aflevering van David's Conversations, met 77-jarige Kerby Lauderdale uit Portland, Verenigde Staten. Deze screening begint om 20:30 uur. 


Beide evenementen vinden plaats in de OBA op Oosterdokskade 143 en zijn gratis. Reserveren is niet verplicht.


Twee dagen voor de lezing, op maandag 16 september, zal het Queer & Migrant Film Festival We Were Here and The Cockettes vertonen in de Cinema of the Dam in Amsterdam. [info: www.cinemaofthedamd.nl]


Zie ook: https://www.facebook.com/MosseFonds/ 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer Film Confessions

Annefleur Schipper praat met bekende queer rolmodellen uit de media, entertainment en filmindustrie – aan de hand van hun favoriete tv- en filmfragmenten – over hun 'gay awakening'.

Lees verder

Queerstar Martinis

'Als je mijn boek leest en jezelf herkent; ik heb dit voor jou geschreven. Als je tussen twee versies van het leven in zit en geen van beide passen. Je bent niet alleen.' We spreken Shake Malhotra.

Lees verder

BECOMING Fluid

Binnenkort in Amsterdam: fluïde bubbel waar queer de norm is, maar iedereen welkom. Dat is BECOMING: een bruisende avond met poëzie, theater, workshops en feest.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden