L-week : Speeddate Portrettekenen

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 23 november 2019
Tijd: 16:00 - 18:00
Type: Overige

Locatie:

Naam: Het Roze Huis
Straat: Draakplaats 1
Postcode: 2018
Plaats: Antwerpen
Provincie: Antwerpen
Land: Belgie

Omschrijving:

Workshop: Friendly speed-portrettekenen voor beginners
Wil je graag al tekenend nieuwe mensen leren kennen? Kom meedoen met de workshop ‘friendly speed-portrettekenen voor beginners’ tijdens de L-week.
Voor wie?: cisgender, non-binary of trans* vrouwen ( mannen zijn ook welkom) van alle leeftijden
Wat gaan we doen? Een gezellige portrettekenen sessie in een leuke ruimte, met vrienden en onbekenden. Je bent tegelijkertijd tekenaar en portret voor een andere tekenaar. Voor we starten is er een begeleider die je snel enkele ‘tips en tricks’ van het portrettekenen meegeeft. Elke 5-10 minuten schuiven we door naar iemand anders, zoals bij een echte speeddate. Na de sessie is er mogelijkheid om nog iets te drinken en na te praten.
Praktisch:
Datum: uur: (totale duur event: 2uur) napraten: halfuur
Deuren om (ong halfuur voor het event)
Inkom: 5 euro
Papier, houtskool en potlood is aanwezig. Je mag altijd je eigen tekenmateriaal (bv inkt, verf) meebrengen.
Beperkte plaatsen! Reserveer tijdig je plek via: steffi.vandemerlen@hetrozehuis.be

Dit event wordt gesteund door Stad Antwerpen en Centrum Gelijke Kansen Vlaanderen.

Deze locatie is niet toegankelijk voor mensen met een rolstoel. Indien u vragen heeft over de toegankelijkheid, kan u ons altijd mailen via info@hetrozehuis.be

Het event kadert in de L-week: een event voor lesbische, biseksuele, trans*, queer en niet - binaire personen. Alle info kan je vinden op: www.hetrozehuis.be/l-week-2019. Blijf op de hoogte door de pagina L-week te liken.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Dominante vrouw

'Ik laat over me heen lopen. Zelfs in het openbaar, met anderen, spreekt mijn vrouw voor mij. Het komt vernederend over, liefdeloos. Na al die jaren lijkt het me bijna onmogelijk het tij te keren. Wat zou jij doen?'

Lees verder

OGENE on tour

Geïnspireerd door de Griekse mythe waarop Garden of Hera is gebaseerd, combineert OGENE muziek, dans en hun kenmerkende meerstemmige zang tot een betoverende live-ervaring.

Lees verder

Petra, liefde en Lesbos

Hoe kwam Petra als 17-jarige Amsterdamse in Griekenland terecht? Hoe kijkt ze terug op het programma B&B vol liefde? En hoe zit het nou precies met haar liefdesleven? We spraken haar!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden