Femmazing Women only party
Omschrijving:
Op zaterdag 7 maart 2020 van 23:00 uur tot 04:30 uur, tijdens international womensday, organiseert Femmazing een women only party in een van de vetste clubs van Amsterdam; de La Favela!
Wil jij samen met honderden andere vrouwen dansen op heerlijke beats van verschillende vrouwelijke DJ’s, genieten van dansoptredens van de mooiste danseressen, en weer een onvergetelijke nacht beleven?
Koop dan heel snel je tickets, La Favela heeft namelijk beperkte ruimte. Een uitverkochte editie is dan ook gegarandeerd!
Line-up
23:00 00:00 Bun & Eyes
00:00 01:00 Shug la Sheeda
01:00 02:30 Latu
02:30 03:30 Jasmine Perez
03:30 04:30 Femmetastic
01:00 04:00 Tally (vocal)
Prijs:
€ 17,50 excl. ticketfee
Dresscode:
Be your sparkling self!
Uitleg dresscode:Het spreekt voor zich, wees je volledige, stralende, sprankelende zelf. Mocht je het leuk vinden, benadruk de sparkles, dit kun je doen door middel van glitters, sterretjes, diamantjes of andere sparkles. Let op, dit is niet verplicht, wij als organisatie zullen er voor zorgen dat elke bezoekster zal stralen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Première Julian
Het is zover: de film Julian zie je binnenkort in Nederland: vanaf 11 december in de bioscopen – of win (!) kaartjes voor de bijzondere premièreavond op 1 december in Amsterdam!
Lees verder
Paarse Vrijdag 2025
Bondgenootschap en solidariteit: duizenden scholen besteden, dit jaar voor de 15e keer, aandacht aan lhbti+ inclusie, diversiteit en jezelf zijn met focus op seksuele, gender- en seksediversiteit.
Lees verder
Zet het op papier
Ouderschap en ouderlijk gezag, uitdagingen bij polyamorie, een erfenis, testament of scheiding… Goede afspraken zijn belangrijk. We gingen in gesprek met notaris Liesbeth Verhagen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden