Wandeling met “Zusje van”
Omschrijving:
“Zusje Van”, een wandelclub voor lesbische vrouwen organiseert deze zondag een wandeling van 2 lussen van ieder 7,5 km. Dit houdt in dat de groep voor de ochtend lus om 10.30 uur vertrekt en rond 13.00 uur gaat lunchen. Rond 14.00 uur vertrekt de groep voor de middag lus. Je kunt er dus voor kiezen om voor of na de lunch naar huis te gaan. Startpunt van de lussen en de lunch vindt plaats bij Gasterij De Pier, Schansweg 3, 5606TP Uden. Kosten wandeling: €1,- voor “Zusje van”. Stuur mij een mailtje: klaartjebloks@gmail.com, als je ook mee wilt, dan kunnen we je opwachten.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Sisterhood
Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.
Lees verder
Do you speak Lesbians?
Lesbisch praten vraagt natuurlijk om kennis, kunde en ervaring. Hoe goed ben jij? Doe de test, bereken jouw score en lees meer over inclusief taalgebruik.
Lees verder
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden