Café Fatal Rotterdam
Omschrijving:
Op zondag 22 maart is het weer zo ver, lekker dansen! Volgens het bekende recept, in Theater Rotterdam, met een uurtje les van Dansschool De Klerk, aanvang op het gebruikelijke tijdstip, 19.00 uur. Voor de laterkomers: de kleine zaal vind je op de begane grond, als vanuit de hal naar rechts beneden langs de trap loopt richting toiletten. ;-)
Tot de 22e!
*chachacha*
Colinda, Elly, Jaap, Lique en Sabine
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Swingende liefde
We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.
Lees verder
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden