Diversity Almere
Omschrijving:
Lesbische, homo, bi en transgender (LHBT) en ‘open minded’ jongeren kunnen terecht bij de groep ‘Diversity’. Deze wekelijkse inloopavond vanuit het jongerenwerk van De Schoor, is voor jongeren van 12 tot 27 jaar die willen praten over hun seksuele geaardheid of het ‘uit de kast komen’, op een ontspannen manier.
De inloopavond voor open minded en LHBT-jongeren is elke woensdag van 19.00 tot 21.00 uur. De locatie is alleen bekend bij de jongeren die zich vooraf aanmelden bij Suleika El Mhassani of Linda de Vries.
Voor meer informatie kunnen jongeren terecht bij Suleika El Mhassani (elmhassani@deschoor.nl of 06-43106797) Linda de Vries (devries@deschoor.nl of 06-34213097)
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
QFFU 2025
Train je verbeeldingskracht: 'Dromen is niet naïef, maar essentieel voor onze toekomst. Dat willen we laten zien.' Tijdens het Queer Film Festival Utrecht zie je dit jaar nieuw talent en iconische klassiekers.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden