Diversity Almere
Omschrijving:
Lesbische, homo, bi en transgender (LHBT) en ‘open minded’ jongeren kunnen terecht bij de groep ‘Diversity’. Deze wekelijkse inloopavond vanuit het jongerenwerk van De Schoor, is voor jongeren van 12 tot 27 jaar die willen praten over hun seksuele geaardheid of het ‘uit de kast komen’, op een ontspannen manier.
De inloopavond voor open minded en LHBT-jongeren is elke woensdag van 19.00 tot 21.00 uur. De locatie is alleen bekend bij de jongeren die zich vooraf aanmelden bij Suleika El Mhassani of Linda de Vries.
Voor meer informatie kunnen jongeren terecht bij Suleika El Mhassani (elmhassani@deschoor.nl of 06-43106797) Linda de Vries (devries@deschoor.nl of 06-34213097)
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Do you speak Lesbians?
Lesbisch praten vraagt natuurlijk om kennis, kunde en ervaring. Hoe goed ben jij? Doe de test, bereken jouw score en lees meer over inclusief taalgebruik.
Lees verder
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Samen met pensioen
'Mijn partner is bang dat ze in een zwart gat valt, heeft geen speciale hobby's dus dat wordt zwaar leunen op mij. Ik zie dat totaal niet zitten en vind het heerlijk om alleen te zijn. Wat zou jij doen?'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden