Pink Terrorists

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 9 december 2020
Tijd: 19:00-20:00
Type: Debat
Website: https://www.facebook.com/Pink-Terrorists-185968551468582/?ref=page_internal

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

Marcel Heyman, Natasja Floor en Marco Hohl


Ons doel is een platform bieden aan positieve initiatieven en geluiden uit de roze scene, die de creativiteit, flexibiliteit en de kracht van samenwerking benadrukken. Elke aflevering heeft een nieuw muzikaal thema. De roze actualiteit wordt doorgenomen door Marcel & Natasja samen met vaste en wisselende gasten. Enkele vaste gasten zijn Dominee Fuckit, de Surinaamse Winti Pinti specialiste Tante Dort en de Songfestivaldeskundigen: de dames van Avezaath. Wisselende gasten zijn o.a. politici, artiesten en mensen uit de actualiteit of jij, wanneer je iets te melden hebt.


Over Pink Terrorists


Pink Terrorists is een wekelijks radioprogramma gepresenteerd door Marcel Heyman , Natasja Floor en Marco Hohl,dus iedere woensdag van 19:00 tot 20:00 uur. Te beluisteren op Salto.


(kabel 103.3, ether 106.8 en online op www.Salto.nl).


Ons doel is een platform bieden aan positieve initiatieven en geluiden uit de roze scene, die de creativiteit, flexibiliteit en de kracht van samenwerking benadrukken. Elke aflevering heeft een nieuw muzikaal thema. De roze actualiteit wordt doorgenomen door Marcel & Natasja samen met vaste en wisselende gasten.


Enkelen vaste gasten zijn Dominee Fuckit, de Surinaamse Winti Pinti specialiste Tante Dort en de Songfestivaldeskundigen: de dames van Avezaath. Wisselende gasten zijn o.a. politici, artiesten en mensen uit de actualiteit of jij, wanneer je iets te melden hebt.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ongekend talent

Vrouwen van de Amsterdamse School in Museum Het Schip: de expressieve, kleurrijke tentoonstelling toont zowel hun gevarieerde oeuvres als de onstuimige wereld waarin deze ontstonden.

Lees verder

Verkiezingsuitslag

De partijen die COC's Regenboog Stembusakkoord tekenden, hebben bij de verkiezingen fors gewonnen. Samen stijgen ze van 73 naar 93 zetels. Ook boeken partijen die het akkoord niet tekenden forse winst.

Lees verder

Even aan mijn zoon vragen

Zij is vijftiger, hetero en opgegroeid in een andere tijd. Hij is twintiger, queer en woont in New York. Samen verkennen ze de queerwereld, met openheid, humor en een flinke dosis nieuwsgierigheid.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden