Rainbow leesclub met Eveline v/d Putte
Omschrijving:
Samen lezen en het boek bespreken met een auteur is een grote verrijking. Vanaf zondagmiddag 13 december start de Bibliotheek Zoetermeer samen met auteur Eveline van de Putte een speciale online editie van de Rainbow leesclub over haar boek “Stormachtig Stil”. De Rainbow leesclub is voor lhbti-ers van alle leeftijden die van boeken houden. Iedereen is van harte welkom om online mee te doen op het Platform van de bibliotheek.
Het boek Stormachtig stil van Eveline van de Putte bevat zevenentwintig bijzondere verhalen van LHBT-ers. Deze bevlogen auteur zal de middagen online begeleiden. Per keer worden er negen verhalen uit het boek, aan de hand van thema’s zoals, uit de kast komen, wat betekent vrijheid voor jou, veiligheid, vroeger en nu, vrienden / familie, en het mooiste verhaal besproken. Wanneer je het boek leest met een groepje en het vervolgens met elkaar bespreekt ontdek je iedere keer weer nieuwe gezichtspunten. Het een fijne manier is om je eigen ervaringen en visie met anderen te delen aan de hand van dit geweldige boek. Stormachtig stil is niet alleen een boek waarin de geschiedenis van de roze ouderen naar voren komt, maar die ook goed te vertalen is naar de mogelijkheden van nu. Als extra bespreken we per keer twee bijzondere queer gedichten van bekende en onbekende dichters.
Lijkt je dit geweldig en wil je coronaproof deelnemen aan deze bijzondere leesclub? Op een simpele manier kan je thuis meedoen achter de computer, tablet of laptop met Google Chrome. Je mag je natuurlijk je eigen boek meenemen of er een kopen. Een gesigneerd boek kost € 25,- De kosten voor de leesclub bedragen € 2,50 per bijeenkomst. In het totaal zullen er drie bijeenkomsten plaatsvinden in de wintermaanden.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden