Kinderwens speeddate
Omschrijving:
Kinderwens speeddate – co-ouderschap Amsterdam, omgeving Brabant en Noord-Oost Nederland.
Op vrijdagavond 26 maart 2021 organiseren we via video-bellen een speeddate voor co-ouderschap in 3 groepen.
1) voor wensouders uit Amsterdam en omgeving
2) voor wensouders uit Noord-Brabant, Gelderland en Limburg
3) voor wensouders uit Noord-Oost Nederland (Friesland, Groningen, Drenthe en Overijssel)
Het is dus voor wensouders die iemand van het andere geslacht zoeken om in co-ouderschap hun kinderwens mee te vervullen.
(Dus geen andere regio’s en ook geen mensen die donor willen zijn / donor zoeken.)
Je hebt op deze avond tussen de 7 en 10 gesprekken, dit hangt af van het aantal aanmeldingen. De gesprekken duren 10 minuten. De avond vindt online plaats, met video-bellen. Na een algemene inleiding door Meer dan Gewenst spreek je in een breakout sessie 10 minuten met een andere wensouder, en daarna met de volgende etc.
‘Speed’ staat voor korte gesprekken, en snel beslissen of jullie mailadressen uit gaan wisselen. Daarna ga je uiteraard heel ‘slow’ verder, om de juiste keuze te kunnen maken.
Kosten en aanmelden
Deelname kost 15 euro (plus 1,50 euro reserveringskosten per ticket). Als stel boek je één ticket.
Wil je op de hoogte gehouden worden van de speeddates die we organiseren, meld je dan aan voor onze speciale maillijst over onze speeddates, dan houden we je de op de hoogte.
Als de groep van jouw keuze uitverkocht is, geef je dan op voor de (kansrijke) wachtlijst. Zodra er meer aanmeldingen in de andere groep zijn, kunnen we weer meer wensouders plaatsen.
Tijden
20.00 uur tot 22.30 uur. We zetten de online sessie open vanaf 19.45 uur
Nadere informatie
Op de ticketsite kun je je ticket boeken en vind je nog meer informatie.
Let op: De tickets komen binnenkort beschikbaar.
Tips
Wil je op een andere manier in contact komen met wensouders? Plaats dan een oproep op onze website!
Wil je weten wanneer de volgende speeddates zijn? Geef je gegevens dan aan ons door, ook als je uit een andere regio komt, bij voldoende interesse kunnen we kijken of we daar ook een speeddate gaan organiseren.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Sisterhood
Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.
Lees verder
Do you speak Lesbians?
Lesbisch praten vraagt natuurlijk om kennis, kunde en ervaring. Hoe goed ben jij? Doe de test, bereken jouw score en lees meer over inclusief taalgebruik.
Lees verder
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden