Bi+ Online Meet Up!
Omschrijving:
Altijd op de tweede woensdag van de maand organiseert Bi+ Nederland de Bi+ Online Meet Up! Deze avond is voor alle mensen die vallen op meer dan één gender.
Tijdens de meet up gaan we in kleine groepjes met elkaar in gesprek over bepaalde thema’s.
De meet up is elke maand erg leuk! Sommige mensen komen elke keer, maar er zijn ook iedere maand nieuwe mensen. Sommige mensen weten al heel lang dat ze bi, pan of queer zijn, en voor anderen is dat nog helemaal nieuw. Hoe het ook voor jou is, je bent hartstikke welkom!
In het kort:
Datum – woensdag 10 maart
Tijd – 19.30 uur tot 21.00 uur
Kosten – gratis
Taal – Nederlands
Aanmelden – niet nodig. Zorg wel dat je er om 19.30 bent!
Waar – Online
Hoe ziet een online borrel er uit?
– Zet je zoom aan tussen 19.25 en 19.30 uur. We beginnen om 19:30 uur.
– We maken kennis met elkaar.
– We splitsen op in groepen zodat je met een paar mensen in gesprek kan. Zo’n gesprek duurt 15 minuten.
– Na 15 minuten maken we nieuwe groepen, zodat je nieuwe mensen kan leren kennen.
– Je kunt de borrel verlaten wanneer je wilt.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden