Let's talk about.... LHBTIQ+ veiligheid

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 7 mei 2021
Tijd: 19:30-21:00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/475923573832220

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

Blok vrijdag 7 mei in je agenda, er is een activiteit van Grown Up Queers , dé groep voor LHBTQIA+ jongvolwassenen tussen de 18 en 28 jaar. De theaters zitten nog potdicht, dus we brengen graag het theater naar jullie toe! Met een online voorstelling van Live Your Story.


Queer Stories: een voorstelling die de diepte in gaat over het leven dat je tegemoet gaat als jong queer persoon. Over labels, je identiteit, veiligheid, discriminatie. Live Your Story wil hoopvolle verhalen vertellen aan jongeren die al veelvuldig met het onderwerp bezig zijn.


Vrijdag 7 mei om 19:30 uur: Queer Stories van Live Your Story! Voor meer informatie kan je een bezoekje brengen aan hun website: liveyourstory.nl/queer-stories


Let's talk about... LHBTIQ+ veiligheid


Teveel LHBTIQ+'ers zijn nog steeds dagelijks het slachtoffer van discriminatie, geweld, pesterijen en intimidatie. Daarom organiseren COC Midden-Nederland en Art. 1 Midden-Nederland samen een online panelgesprek over LHBTIQ+ veiligheid.


De line-up met bijzondere gesprekspartners verschijnt binnenkort. Eén ding is zeker: dit panelgesprek wil je niet missen! Het gesprek wordt geleid door Laura van Nieuwenhuijze, voorzitter van COC Midden-Nederland.


Volg dit event om op te hoogte te blijven van de sprekers.


Mocht jij het slachtoffer zijn van LHBTIQ+ discriminatie of -geweld, meld dit dan eenvoudig en snel (en anoniem) via www.weblijvenonszelf.nl. 


Voor alle activiteiten van Grown Up Queers geldt: je hoeft niet lid te zijn van Grown Up Queers of van COC Midden-Nederland, iedereen tussen de 18-28 jaar is welkom! Wil je erbij zijn? Meld je aan! Stuur een mail naar grownupqueers@cocmiddennederland.nl.


LET OP: VOL = VOL 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Geld & samenwonen

Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?

Lees verder

QFFU 2025

Train je verbeeldingskracht: 'Dromen is niet naïef, maar essentieel voor onze toekomst. Dat willen we laten zien.' Tijdens het Queer Film Festival Utrecht zie je dit jaar nieuw talent en iconische klassiekers.

Lees verder

Julian

Het filmdebuut van Cato Kusters, gebaseerd op het gelijknamige boek van Fleur Pierets, gaat in wereldpremière tijdens het Internationaal Filmfestival van Toronto en is vanaf november in de bioscoop te zien.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden