Gezellig wandelen en hapje eten

Algemene informatie:

Geplaatst door: Klaar78
Datum: 27 juni 2021
Tijd: 15:00
Type: Overige

Locatie:

Naam: Eetcafé Den Overkant
Straat: Dorpstraat
Postcode: 5133AD
Plaats: Riel
Provincie: Noord-Brabant
Land: Nederland

Omschrijving:

We verzamelen om 15.00 uur bij eetcafé Den Overkant aan de Dorpstraat, (5133 AD) in Riel. Hier starten we om 15:30 uur een mooie route van 8 km km om vervolgens weer samen af te sluiten bij het startpunt. Hier kunnen we nog wat drinken of eten voor de liefhebbers. Reserveren is verplicht, dus stuur mij een mailtje naar: klaartjebloks@gmail.com als je zin hebt om mee te gaan. Bij veel aanmeldingen splitsen we de groep, zodat iedereen nog steeds 1,5 meter afstand van elkaar en de overige wandelaars kan houden. De route vind je hier: www.route.nl/wandelroute/752591/rondje-riel-regte-heide


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop juli 2025

Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.

Lees verder

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder

Hot Milk

Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden