Lusifemia Festival
Omschrijving:
Met veel enthousiasme en vol vertrouwen in de toekomst organiseert Travel Women deze zomer van zaterdag 17 t/m dinsdag 20 juli 2021 het LUSIFEMIA Festival op het Hoogeland van Groningen in en om het dorp Zeerijp en is het de plek waar lesbische vrouwen - na de intensieve corona periode - elkaar weer kunnen ontmoeten.
LUSIFEMIA viert het leven in al zijn verscheidenheid. Op een bijzondere locatie waar je met elkaar kunt genieten van cultuur en natuur, van muziek, dans, poezie en theater én van goed eten en lekker drinken. Waar je vrienden ontmoet en nieuwe mensen leert kennen. Een kleinschalig festival voor en door lesbische vrouwen vol muziale en culturele optredens en workshops. Voor aanmelden en meer informatie over programma en verblijf en prijzen mail naar info@travelwomen.nl of bel met Travel Women op 06 42254001
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
OGENE on tour
Geïnspireerd door de Griekse mythe waarop Garden of Hera is gebaseerd, combineert OGENE muziek, dans en hun kenmerkende meerstemmige zang tot een betoverende live-ervaring.
Lees verder
Petra, liefde en Lesbos
Hoe kwam Petra als 17-jarige Amsterdamse in Griekenland terecht? Hoe kijkt ze terug op het programma B&B vol liefde? En hoe zit het nou precies met haar liefdesleven? We spraken haar!
Lees verder
Mentale gezondheid LHB+
Lesbische, homoseksuele en bi+ volwassenen hadden in 2023 en 2024 een slechtere mentale gezondheid dan heteroseksuele volwassenen, vooral bi+ mensen zijn kwetsbaar.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden