Samen naar het Queer film festival
Omschrijving:
Van 20 tot en met 29 augustus vindt weer het Queer Film Festival in Utrecht plaats. Op verschillende plekken in Utrecht worden nieuwe films en oude klassiekers uitgezonden, zowel buiten als binnen in een zaal. Op zondag 29 augustus gaan we samen naar een film en combineren we dit met gezamenlijk ergens te gaan eten. Het precieze programma wordt eind juli bekend gemaakt, dus laat het me weten (klaartjebloks@gmail.com) als je interesse hebt om mee te gaan en dan houd ik je op de hoogte!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Lesvia
Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.
Lees verder
Horoscoop juli 2025
Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.
Lees verder
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden