IJssel Dykes: Buitensport of Wandelen
Omschrijving:
Buitensportactiviteit of wandelen voor vrouwen – Locatie wordt bekend gemaakt na opgave via ijsseldykes@cocdeventer.nl.
Momenteel worden op de donderdagavond al beperkte buitensport-activiteiten georganiseerd door de IJssel Dykes. De zaalsporten binnen worden opgestart zodra dit mogelijk is (waarschijnlijk nieuwe seizoen). Locatie verschilt per activiteit (deelnemers worden in kennis gesteld). Wandelen gaat vooralsnog door in kleine groepjes; graag vooraf aanmelden via ijsseldykes@cocdeventer.nl .
IJssel Dykes: sporten, wandelen, gezelligheid. De IJssel Dykes, een initiatief van COC Deventer, bestaat uit een groep vrouwen die iedere donderdagavond sport of wandelt.
Kom je meewandelen? Graag even aanmelden via het e-mailadres van de IJssel Dykes.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Overal bi+
Waar vertel je wel of niet over je bi+ zijn? Hoe ga je om met vervelende opmerkingen en hoe kan je er voor zorgen dat er ruimte is voor je bi+ zijn? Dit en meer tijdens de Bi+ Dag 2025.
Lees verder
Pride The Hague
Een bomvol programma van culturele, maatschappelijke en sportieve activiteiten en natuurlijk één groot feest der diversiteit! Met de Pride Walk op 17 mei als kroonjuweel van Pride The Hague.
Lees verder
De Lesbische Leesclub
'Wat ik zo fijn vond aan de eerste queer boeken die ik las, was dat ze niet alleen maar over worstelingen gingen. Het queer-zijn was vanzelfsprekend, dat heeft veel voor me betekend.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden