Zangworkshop
Omschrijving:
De zangworkshop “Zing de ellende van je af” wordt gegeven door Sjakkelien (Debby Marijnissen).
Na een korte warming-up gaan we op een bestaande melodie een nieuwe Nederlandstalige smartlap schrijven, want ellende verbroedert. Alles met een grote knipoog. Daarna zingen we met zijn allen onze nieuwe hit.
Het gaat om het zoeken naar onderlinge verbinding door samen te schrijven en vooral ook de lol van het samen zingen.
Zangervaring niet nodig, maar wel lol in zingen.
Lijkt je dit leuk? Schrijf je dan in voor vrijdag 1 oktober.
De workshop is in de Thiemeloods Nijmegen en de ruimte is voor ons alleen, dus geen kijkers.
Inschrijven is verplicht.
4 euro p.p.
Lesbian Festival Nijmegen: een laagdrempelig weekend met diverse activiteiten en workshops voor vrouwen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
De Lesbische Leesclub
'Wat ik zo fijn vond aan de eerste queer boeken die ik las, was dat ze niet alleen maar over worstelingen gingen. Het queer-zijn was vanzelfsprekend, dat heeft veel voor me betekend.'
Lees verder
Het Rozenkoor
Het Amsterdamse queer koor vervult de behoefte aan verbinding met elkaar onder het genot van zang en theater. We spreken Marga, ook voor haar voelde het als een warm bad.
Lees verder
Iedereen Mag Zoenen Festival
Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden