Webinar: Gevoelens voor een vrouw, maar getrouwd met een man

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 3 november 2021
Tijd: 20:00-21:30
Type: Overige
Website: https://vrouwuitdekast.nl/

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

Twijfel je over je geaardheid? Heb je lesbische of biseksuele gevoelens die je nog nooit eerder hebt gevoeld? Ben je getrouwd met een man maar verliefd geworden op een vrouw? Of twijfel je na jaren (huwelijk) ineens of je wel hetero bent? Dan is Vrouw uit de kast er voor jou.


Twee keer per maand geeft Diana een gratis webinar waarin zij je haar hele persoonlijke verhaal vertelt, je heel veel informatie geeft over jouw situatie en waar je anoniem je vragen kan stellen.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

De Lesbische Leesclub

'Wat ik zo fijn vond aan de eerste queer boeken die ik las, was dat ze niet alleen maar over worstelingen gingen. Het queer-zijn was vanzelfsprekend, dat heeft veel voor me betekend.'

Lees verder

Het Rozenkoor

Het Amsterdamse queer koor vervult de behoefte aan verbinding met elkaar onder het genot van zang en theater. We spreken Marga, ook voor haar voelde het als een warm bad.

Lees verder

Iedereen Mag Zoenen Festival

Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden