Queer aan Zee Goes (S)experiment
Omschrijving:
Donderdag 31 maart gaat een groepje van Queer aan Zee naar (S)experiment van cabaretière Kirsten van Teijn.
De voorstelling gaat over vormen van liefde in de 21e eeuw. Uit de official trailer: ‘Noem het queer, noem het bi, noem het polyamorie.’
(S)experiment begint om 20.15 uur in Theater Diligentia Den Haag. We zijn vanaf 19.45 uur te vinden in de foyer. Heb je zin om mee te gaan? Ja, doen! Vinden we alleen maar leuk. Koop wel eerst even je eigen kaartje. Kijk in het event item waar je bij ons in de buurt kunt komen te zitten. Daarin noemen we de rij en stoelnummers.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
QFFU 2025
Train je verbeeldingskracht: 'Dromen is niet naïef, maar essentieel voor onze toekomst. Dat willen we laten zien.' Tijdens het Queer Film Festival Utrecht zie je dit jaar nieuw talent en iconische klassiekers.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden