Wandeling het Smokkelpad

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 10 april 2022
Tijd: 13:30
Type: Sport
Website: https://www.facebook.com/events/488384889583718

Locatie:

Naam: Het Smokkelaartje Eten en Drinken
Straat: Goudbergseweg 8
Postcode: 4856 AD
Plaats: Strijbeek
Provincie: Noord-Brabant
Land: Nederland

Omschrijving:

Jarenlang waren er in de omliggende bossen van Strijbeek smokkelaars uit België en Nederland actief. Deze wandelroute neemt je mee in hun voetsporen. Het smokkelpad loopt langs het Goudbergven naar het Belgische natuurgebied Den Elsakker. Al in het Goudbergven ervaar je tussen de heuveltjes, eiken en dennen de geheimzinnige sfeer die rondom het smokkelen hangt. De route neemt je mee langs het Patersmoer, een ven dat jarenlang verboden terrein is geweest. Start- en eindpunt van deze bijzondere route is Pannenkoekenboerderij Het Smokkelaartje in Strijbeek. De boerderij uit 1936 is prachtig gerestaureerd en heeft een warme en gezellige uitstraling. Zo geniet je extra van je hapje en je drankje op deze gastvrije en kindvriendelijke locatie. Behalve pannenkoeken staan er ook andere lekkere (smokkel-)maaltijden op de kaart. Na afloop gaan we hier wat eten.
Aanmelden: paacmvansteen@gmail.com


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Het Rozenkoor

Het Amsterdamse queer koor vervult de behoefte aan verbinding met elkaar onder het genot van zang en theater. We spreken Marga, ook voor haar voelde het als een warm bad.

Lees verder

Iedereen Mag Zoenen Festival

Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.

Lees verder

Horoscoop mei 2025

Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden