Queer Villa Film: Homebody (outdoor bios)

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 27 augustus 2022
Tijd: 21:00-22:30
Type: Film
Website: https://qffu.nl/event/homebody/

Locatie:

Naam: Villa Concordia
Straat: Concordiastraat 67A
Postcode: 3551 EM
Plaats: Utrecht
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

Is het jou nog nooit gebeurd dat jouw lichaam plotseling wordt overgenomen van je oppaskindje? In deze film eindigt Melanie’s laatste oppassessie heel anders dan gepland wanneer haar oppaskindje Johnny haar lichaam overneemt. Het lijkt op het eerste gezicht misschien heel leuk, maar hoe verder we in de film komen hoe meer emoties het voor zowel Melanie en Johnny oproept. Zeker voor Johnny, die nog erg op zoek is naar diens gender, lijkt de spirituele zoektocht heel wat emoties op te roepen.


Grappen wisselen zich af met emotionele scenes over hoe het in dat andere lichaam eraan toegaat. Een film over gender, op zoek zijn naar je eigen lichaam en vertrouwen, deels vanuit het oogpunt van een 9-jarige. Als afstudeer film van NYU heeft Homebody op verscheidene (queer) filmfestivals gestaan en dit is jouw kans om de film te bewonderen!


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Be Proud Weekend

Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!

Lees verder

Geld & samenwonen

Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?

Lees verder

QFFU 2025

Train je verbeeldingskracht: 'Dromen is niet naïef, maar essentieel voor onze toekomst. Dat willen we laten zien.' Tijdens het Queer Film Festival Utrecht zie je dit jaar nieuw talent en iconische klassiekers.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden