TransAmsterdam at Kunststraat Indische Buurt Festival.
Omschrijving:
Yes! TransAmsterdam is aanwezig bij de Kunststraat at Indische Buurt Festival.
Op zaterdag 3 september 12.00 - 22.00 vindt het Indische Buurt Festival plaats op de Javastraat. Na corona kunnen we weer voluit uitpakken! Het thema is dit jaar:
ALTIJD IN DE BUURT!
De Sumatrastraat wordt de Kunststraat. Tussen de Madurastraat en de Balistraat zal het volstaan met verschillende kraampjes met kunstenaars en kunst, initiatieven uit de Indische Buurt/Amsterdam Oost. Het is een onderdeel van
#IndischeBuurtFestival.
TransAmsterdam is aanwezig met een informatiestand. We laten zien wat TransAmsterdam en onze Trans Art School organiseren. We verkopen o.a. de trans vlag voor 5 euro en trans vlag pins voor 3 euro.
Optredens om 13 uur spoken word artist Jeff van Reen en om 15 uur zanger, rapper en performer Chayden Richie Javastraat 110 on the Cultopia stage
Wees welkom en geniet!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden