Samen naar film Les Amours d'Anais
Omschrijving:
Les Amours d’Anaïs is een ode aan de hartstochtelijke liefde.
Anaïs is dertig, charmant, altijd te laat, schijnbaar zorgeloos, energiek en nogal blut. Het afronden van haar proefschrift schuift ze al tijden voor zich uit. Ze heeft een minnaar, maar weet niet helemaal zeker of ze wel van hem houdt. Wanneer ze een affaire begint met Daniel, ontwikkelt hij al snel een fascinatie voor de onstuimige Anaïs, terwijl Anaïs zijn vrouw wil leren kennen. Het verhaal van een jonge vrouw in verwarring en ook het verhaal van een groot verlangen.
Programma
15.30 Deuren open
16.00 Start film
17.40 Einde film
Je dient zelf een kaartje voor deze film te kopen. Dat kan vanaf 1 september a.s. via
www.iffg.nl. Na afloop gaan we in de stad nog een hapje eten. Graag aanmelden via
paacmvansteen@gmail.com.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Iedereen Mag Zoenen Festival
Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.
Lees verder
Horoscoop mei 2025
Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.
Lees verder
Queer & Migrant Film Festival
Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden