Samen naar film Les Amours d'Anais
Omschrijving:
Les Amours d’Anaïs is een ode aan de hartstochtelijke liefde.
Anaïs is dertig, charmant, altijd te laat, schijnbaar zorgeloos, energiek en nogal blut. Het afronden van haar proefschrift schuift ze al tijden voor zich uit. Ze heeft een minnaar, maar weet niet helemaal zeker of ze wel van hem houdt. Wanneer ze een affaire begint met Daniel, ontwikkelt hij al snel een fascinatie voor de onstuimige Anaïs, terwijl Anaïs zijn vrouw wil leren kennen. Het verhaal van een jonge vrouw in verwarring en ook het verhaal van een groot verlangen.
Programma
15.30 Deuren open
16.00 Start film
17.40 Einde film
Je dient zelf een kaartje voor deze film te kopen. Dat kan vanaf 1 september a.s. via
www.iffg.nl. Na afloop gaan we in de stad nog een hapje eten. Graag aanmelden via
paacmvansteen@gmail.com.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden