Poink wandeling Schaarsbergenpad Arnhem

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 29 oktober 2022
Tijd: 11.30
Type: Overige
Website: https://poink.info/poink-wandeling-schaarsbergenpad-zaterdag-29-oktober-2022/

Locatie:

Naam: 't pannekoekhuis Schaarsbergen
Straat: kemperbergerweg 673
Plaats: Arnhem
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Zin in een mooie herfstwandeling met andere vrouwen-die-van-vrouwen-houden? Wandel dan gezellig samen met Poink! We wandelen ‘t nieuwe klompenpad in Arnhem, het Schaarsbergenpad – een wandeling van
10 km.

Het is een mooie afwisselende route van bos, heide, weilanden en beekjes, hopelijk al herfstkleuren en zeer de moeite waard! Onderweg is er geen horeca maar we pauzeren wel. Neem zelf iets te eten en drinken mee. Aan het eind van de wandeling kunnen we – voor wie dat wil - wat drinken bij ‘t Pannekoekhuis Schaarsbergen. Neem hiervoor contant geld mee.

Er kunnen max 20 deelnemers mee met deze wandeling.
Er kunnen geen honden mee.

Wil je meer informatie over deze wandelroute, parkeermogelijkheden en dergelijke? Lees dan verder op Informatie: https://klompenpaden.nl/klompenpad/schaarsbergenpad/

Wandeling: Het Schaarsbergenpad (10 km)
Wanneer: zaterdag 29 oktober, 11.30 uur
Startpunt: ’t Pannekoekhuis Schaarsbergen, Kemperbergerweg 673 in Arnhem.
Kosten: 1 euro per persoon, vooraf betalen
Gastvrouw: Ruda
Aanmelden: https://bit.ly/Poinkwandeling

Poink – voor vrouwen die van vrouwen houden LBTQ+ 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder

Hot Milk

Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!

Lees verder

Regenboogboek 2025

Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden