Bi-café Nijmegen
Omschrijving:
Op vrijdag 2 december is er weer een Bi-café in café Marcus Antonius.
Bi-café Nijmegen is een van de weinige plaatsen in Nederland waar je andere bi+ mensen kunt ontmoeten, mensen die zich aangetrokken kunnen voelen tot meer dan 1 geslacht of gender. Ongeacht hoe je jezelf identificeert, je eigen gender, leeftijd of relatiestatus. Je kunt er nieuwe mensen leren kennen, een praatje maken, wat drinken, dansen, vragen stellen, ervaringen uitwisselen enz.
Aan het begin van de avond zitten we aan de tafel vooraan bij het raam, later op de avond verhuizen we meestal naar achteren. Om nieuwe mensen welkom te heten, vragen te beantwoorden zijn er altijd 2 gastmensen aanwezig. Je herkent ze aan hun zwarte t-shirt met Bi-café logo.
Bi-café Nijmegen is activiteit van COC Nijmegen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop november 2025
Het begint met avontuur en nieuwe ontdekkingen, dan volgen passie, jaloezie en een confrontatie met oude wonden. Deze maand eindigt met lichtheid en liefde. Wat staat jou te wachten?
Lees verder
Sekspositief
Het derde album is er! Het eerste exemplaar werd op 31 oktober in ontvangst genomen door Zina zelf, de nieuwe lover van Mijntje en Mia (en toevallig ook van Margreet en haar partner).
Lees verder
Ongekend talent
Vrouwen van de Amsterdamse School in Museum Het Schip: de expressieve, kleurrijke tentoonstelling toont zowel hun gevarieerde oeuvres als de onstuimige wereld waarin deze ontstonden.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden