Polyborrel Nijmegen

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 20 januari 2023
Tijd: 20:00-00:00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/544269427750790/

Locatie:

Naam: Roze Huis Nijmegen
Straat: Sint Anthoniusplaats 1
Postcode: 6511 TR
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Ook vanuit de Polyborrel Nijmegen de allerbeste wensen voor het aankomende jaar! Op vrijdag 20 januari organiseren we weer een polyborrel in het Roze Huis. Dit is een speciale borrel voor ons, omdat we na een aantal jaar afzwaaien als organisatoren. Gelukkig zijn er een aantal mensen die het stokje vol energie van ons overnemen, dus de borrel zal ook in 2023 gewoon voortgezet worden.


De polyborrel is voor iedereen die consensuele non-monogamie een plek in hun leven geeft of daar (zijdelings) benieuwd naar is. Ook als je nog helemaal geen ervaring hebt met polyamorie ben je uiteraard meer dan welkom!


Bij binnenkomst wordt je altijd welkom geheten, meestal kunnen we je ook al snel introduceren aan andere mensen op de borrel. Heb je vooraf vragen of zou je vooraf graag eerst even iemand willen spreken voor je komt? Dat kan! Stuur een van ons dan even een Facebook-berichtje of een mailtje naar polyborrelnijmegen@gmail.com. Dit evenement is gratis te bezoeken, maar het is mogelijk om een kleine donatie te doen om te kosten te dekken.


Met vriendelijke groet,


Anand, Evelien, Ewoud en Mariëlle


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder

Hot Milk

Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!

Lees verder

Regenboogboek 2025

Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden