Samen naar KissKiss feest - Under the Sea
Omschrijving:
Van 19:00 tot 23.00 uur organiseert KissKiss weer een lekker dans feest bij Strandbar Stek (Waalplein 5 in Nijmegen). Meer informatie: https://kisskiss.nl/. Sluit gezellig bij ons aan als je niet alleen wilt gaan! We verzamelen om 21:00 uur bij de ingang. Voor degenen die zin hebben, gaan we van te voren nog gezellig wat samen eten ergens in Nijmegen.
Aanmelden via: Simone Pastoors: siempas@gmail.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
25 jaar getrouwd
Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?
Lees verder
Thesis on a Domestication
Terwijl hun liefde verdiept, blikt zij terug op haar levenspad en herschrijft ze haar eigen verhaal. Het resultaat is een krachtig en ontroerend pleidooi voor het recht op verlangen, ambitie en imperfectie.
Lees verder
Vers leesvoer
'Ik wil dit verteld hebben om de mensen te laten weten dat je er nooit alleen voor staat.' – voorbeeld en rolmodel Sherida Spitse speelt open kaart in biografie; ze vertelt over hoogte- en dieptepunten.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden