Stadwandeling Utrecht met PLUC
Omschrijving:
Stadwandeling Utrecht met PLUC - zaterdagmiddag 18 februari
Deze enorm interessante wandeling door Utrecht wordt gegeven door Willemijn Banki van Stadswandeling Middeleeuwen Utrecht: wandelen met een stadsgids (stadswandelingen-utrecht.nl)
Gedurende twee uur ben je in leuk gezelschap en word je van alles wijzer over Dagobert & Willibrord en wat heeft de verwoesting van Dorestad met Utrecht te maken?
We komen langs kerken, kloosters, stadskastelen, paleizen, pesthuizen, markten, oude straten, stegen en nog veel meer.
De wandeling is van 15:00 tot 17:00 uur.
We verzamelen een kwartier van te voren om met elkaar kennis te maken. Aansluitend drinken we nog wat in de buurt, met wie dat leuk vindt.
Meld je snel aan via: pluc@kpnmail.nl.
PLUC staat voor Platform LesBisch Utrecht COC Midden-Nederland. PLUC organiseert kortdurende praatgroepen en ca 10 x per jaar een losse activiteit.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queerstar Martinis
'Als je mijn boek leest en jezelf herkent; ik heb dit voor jou geschreven. Als je tussen twee versies van het leven in zit en geen van beide passen. Je bent niet alleen.' We spreken Shake Malhotra.
Lees verder
BECOMING Fluid
Binnenkort in Amsterdam: fluïde bubbel waar queer de norm is, maar iedereen welkom. Dat is BECOMING: een bruisende avond met poëzie, theater, workshops en feest.
Lees verder
Crocodile Tears
Wendy Moore op een keerpunt: haar nieuwe track gaat over zelfsabotage en uitstelgedrag: 'Het zijn echte tranen, maar je had ze kunnen voorkomen. Het is gewoon je eigen schuld.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden