Stadwandeling Utrecht met PLUC

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 18 februari 2023
Tijd: 15:00-17:00
Type: Overige
Website: https://www.stadswandelingen-utrecht.nl/wandelingen/stadswandeling-middeleeuwen-utrecht

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

Stadwandeling Utrecht met PLUC  -  zaterdagmiddag 18 februari


Deze enorm interessante wandeling door Utrecht wordt gegeven door Willemijn Banki van Stadswandeling Middeleeuwen Utrecht: wandelen met een stadsgids (stadswandelingen-utrecht.nl)


Gedurende twee uur ben je in leuk gezelschap en word je van alles wijzer over Dagobert & Willibrord en wat heeft de verwoesting van Dorestad met Utrecht te maken?


We komen langs kerken, kloosters, stadskastelen, paleizen, pesthuizen, markten, oude straten, stegen en nog veel meer.


De wandeling is van 15:00 tot 17:00 uur.


We verzamelen een kwartier van te voren om met elkaar kennis te maken. Aansluitend drinken we nog wat in de buurt, met wie dat leuk vindt.


Meld je snel aan via: pluc@kpnmail.nl.


PLUC staat voor Platform LesBisch Utrecht COC Midden-Nederland. PLUC organiseert kortdurende praatgroepen en ca 10 x per jaar een losse activiteit. 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder

Hot Milk

Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!

Lees verder

Regenboogboek 2025

Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden