Stadwandeling Utrecht met PLUC
Omschrijving:
Stadwandeling Utrecht met PLUC - zaterdagmiddag 18 februari
Deze enorm interessante wandeling door Utrecht wordt gegeven door Willemijn Banki van Stadswandeling Middeleeuwen Utrecht: wandelen met een stadsgids (stadswandelingen-utrecht.nl)
Gedurende twee uur ben je in leuk gezelschap en word je van alles wijzer over Dagobert & Willibrord en wat heeft de verwoesting van Dorestad met Utrecht te maken?
We komen langs kerken, kloosters, stadskastelen, paleizen, pesthuizen, markten, oude straten, stegen en nog veel meer.
De wandeling is van 15:00 tot 17:00 uur.
We verzamelen een kwartier van te voren om met elkaar kennis te maken. Aansluitend drinken we nog wat in de buurt, met wie dat leuk vindt.
Meld je snel aan via: pluc@kpnmail.nl.
PLUC staat voor Platform LesBisch Utrecht COC Midden-Nederland. PLUC organiseert kortdurende praatgroepen en ca 10 x per jaar een losse activiteit.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Thesis on a Domestication
Terwijl hun liefde verdiept, blikt zij terug op haar levenspad en herschrijft ze haar eigen verhaal. Het resultaat is een krachtig en ontroerend pleidooi voor het recht op verlangen, ambitie en imperfectie.
Lees verder
Vers leesvoer
'Ik wil dit verteld hebben om de mensen te laten weten dat je er nooit alleen voor staat.' – voorbeeld en rolmodel Sherida Spitse speelt open kaart in biografie; ze vertelt over hoogte- en dieptepunten.
Lees verder
Vervolging in Hongarije
De Hongaarse autoriteiten klagen Géza Buzás-Hábel aan. De organisator van Pride 2025 in Pécs, Hongarije loopt risico op een gevangenisstraf van een jaar. Amnesty International is ontzet: 'Hij verdient lof.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden