Stadwandeling Utrecht met PLUC
Omschrijving:
Stadwandeling Utrecht met PLUC - zaterdagmiddag 18 februari
Deze enorm interessante wandeling door Utrecht wordt gegeven door Willemijn Banki van Stadswandeling Middeleeuwen Utrecht: wandelen met een stadsgids (stadswandelingen-utrecht.nl)
Gedurende twee uur ben je in leuk gezelschap en word je van alles wijzer over Dagobert & Willibrord en wat heeft de verwoesting van Dorestad met Utrecht te maken?
We komen langs kerken, kloosters, stadskastelen, paleizen, pesthuizen, markten, oude straten, stegen en nog veel meer.
De wandeling is van 15:00 tot 17:00 uur.
We verzamelen een kwartier van te voren om met elkaar kennis te maken. Aansluitend drinken we nog wat in de buurt, met wie dat leuk vindt.
Meld je snel aan via: pluc@kpnmail.nl.
PLUC staat voor Platform LesBisch Utrecht COC Midden-Nederland. PLUC organiseert kortdurende praatgroepen en ca 10 x per jaar een losse activiteit.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Hotline Hongarije
Wie durft zich nog uit te spreken? Nicolaas Veul onderzoekt het dagelijks leven in Hongarije. Hoe is het leven onder de controversiële premier Viktor Orbán? Driedelige docu & meet up.
Lees verder
Speciale munten
Herdenkingsmunt voor 25 jaar openstelling huwelijk: een krachtig ontwerp met een drietal grote elementen: verbonden ringen, regenbogen en de centrale tekst 'Iedereen.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden