Moonlight filmavond

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 9 maart 2023
Tijd: 18:30-21:00
Type: Film
Website: https://www.facebook.com/people/Queer-Geschiedenismaand/100089581623268/

Locatie:

Naam: Bibliotheek Amstelveen
Straat: Stadsplein 102
Postcode: 1181 ZM
Plaats: Amstelveen
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Kom de prachtige film Moonlight kijken onder het genot van een slice pizza en een frisdrankje tijdens de Queer Geschiedenismaand.


De film Moonlight focust zich in drie hoofdstukken op de jeugd, puberteit en volwassenheid van een Afro-Amerikaanse man die zich in de turbulente stad Miami probeert staande te houden. Hij wordt gepest op school en thuis is het leven hard voor hem. Hij probeert zichzelf te ontdekken en liefde te vinden ondanks zijn worstelingen met zijn achtergrond en seksualiteit.


Na het zien van de film is er ruimte om met elkaar in gesprek te gaan over de onderwerpen die zijn gepasseerd.


Koop je tickets via amstelland.op-shop.nl


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vers leesvoer

Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.

Lees verder

Swingende liefde

We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.

Lees verder

Be Proud Weekend

Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden