CinemAsia Film Festival x Queer East | Korte film programma
Omschrijving:
Van 7 tot en met 12 maart opent CinemAsia Film Festival de deuren van de Amsterdamse filmtheaters Studio/K, Rialto De Pijp en Rialto VU voor een veelzijdige trip door Azië. CinemAsia, het enige pan-Aziatische filmfestival van Nederland, toont deze 15e editie een brede selectie aan spraakmakende films die nog niet eerder in Nederland vertoond zijn. Vast onderdeel van de selectie is de focus op LHBTQ+ verhalen en activiteiten voor de LHBTQ+ gemeenschap.
Elk seizoen een nieuw begin, een nieuwe transformatie. In dit korte film programma van CinemAsia in samenwerking met Queer East Film Festival preseteren we een selectie korte films met het thema metamorfose.
Films
Boy Queen (Myanmar/Germany 2021)
Director: Sai Nyi Min Htut
Seance of the Past (Singapore, 2022)
Director: Adelaide Sherry
Truthless (China, 2021)
Director: Zhao Badou
Memori Dia (Indonesia/Germany, 2022)
Director: Asarela Orchidia Dewi
Tank Fairy (USA, Taiwan, 2022)
Director: Erich Rettstadt
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden