Bi+ in Leiden Potluck Dinner & Speedfriending
Omschrijving:
Bi+ in Leiden is voor iedereen die op meer dan een gender valt. Deze keer is het gezellig samen eten. Neem iets lekkers mee voor jezelf en om te delen. Daarna staat er speedfrienden op het programma. Dit is elkaar leren kennen door korte gesprekken te houden, al dan niet met vragen op een kaartje. Het avond wordt afgesloten met een borrel. Heb je na het eten geen zin of behoefte om te speedfrienden, maar wil je liever los met anderen kletsen, dat kan natuurlijk ook!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden