Gender Café Goes Eurovision!
Omschrijving:
Op 13 Mei is de finale van het Eurovisie Songfestival, maar dan is er ook Gendercafé! Dat is alleen maar leuk, want we zetten de beamer aan en gaan heerlijk genieten van de livestream. Breng je gender, of laat het juist thuis!
Elke 2e zaterdag van de maand vanaf 19:00 uur organiseren Lisa, Boris, Roy en Dewi het Gendercafé, zo ook deze. Voor deze editie is het pand expliciet open voor iedereen, of je nu komt voor Eurovisie of voor Gendercafé. De Gendercafé avond biedt transgender personen, waaronder non-binaire personen, en iedereen die de gemeenschap een warm hart toedraagt de mogelijkheid om in een veilige omgeving gewoon henzelf te zijn en andere gelijkgestemden te ontmoeten. Dus of je nou cis of trans bent, wees erbij!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden