IDAHOT-viering 2023
Omschrijving:
De Rotterdamse IDAHOT viering is op woensdag 17 mei om 19.30 uur in de Hoflaankerk, Oudedijk 2 in Rotterdam.
Op die dag is het International Day Against Homophobia and Transphobia. Deze dag is in het leven geroepen om aandacht te vragen voor het verschijnsel homo-, bi- en transgenderhaat en de sociale onwenselijkheid daarvan. De Roze Vieringen Rotterdam organiseert samen met Protestants Kralingen op woensdagavond 17 mei deze IDAHOT viering. Na de viering is er tijd voor ontmoeting.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Petra, liefde en Lesbos
Hoe kwam Petra als 17-jarige Amsterdamse in Griekenland terecht? Hoe kijkt ze terug op het programma B&B vol liefde? En hoe zit het nou precies met haar liefdesleven? We spraken haar!
Lees verder
Mentale gezondheid LHB+
Lesbische, homoseksuele en bi+ volwassenen hadden in 2023 en 2024 een slechtere mentale gezondheid dan heteroseksuele volwassenen, vooral bi+ mensen zijn kwetsbaar.
Lees verder
Mijn lesbische roman
'Een experimentele roman over het schrijven van een heel gewone lesbische liefdesroman,' noemt Velvet-uitgever Daphne de Heer het boek. En: 'briljant, vernieuwend en humoristisch.' We gingen in gesprek.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden