IDAHOBIT - Queer Celebration
Omschrijving:
Op woensdag 17 mei is het IDAHOBIT (Internationale Dag Tegen Homofobie, Bifobie, Interseksefobie & Transfobie).
Organisaties vragen aandacht voor het verschijnsel haat op grond van seksuele oriëntatie, genderidentiteit, expressie en sekse kenmerken. Op 17 mei vieren we dus seksuele en genderdiversiteit.
We hebben een geweldig avondprogramma met sprekers en gasten, een show van Hause of 4D en een feest met DJ Lucía in AMARE, SPUIPLEIN 150, DEN HAAG
19.00-20.00 Sander van der Eijk (Voorzitter Internationaal Homomonument) spreekt met Jean Bernard (Voorzitter @stichting_queermind), Mark van der Laan (Prediker Maranathatkerk) en wethouder Vavier.
20.00-21.00 Optredens van @hausof_4d
21.00-00 Dansen met DJ Lucia
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden