Bi-café Nijmegen
Omschrijving:
Vrijdag 2 juni, 8 uur: Bi-Café in Marcus-Antonius. Het is weer de eerste vrijdag van de maand. Kom je ook? Bi-café Nijmegen is een laagdrempelige ontmoetingsplek voor mensen die zich aangetrokken voelen tot meer dan 1 gender. Of eigenlijk iedereen die affiniteit heeft.
Aan het begin van de avond zitten we voorin het café, aan de grote tafel bij het raam. Wel zo makkelijk. Er zijn altijd mensen die je een Bi-Café gastpersoon kunnen wijzen; die is herkenbaar aan het zwarte t-shirt met ons logo. Zij kunnen je introduceren: je bent heel erg welkom!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Iedereen Mag Zoenen Festival
Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.
Lees verder
Horoscoop mei 2025
Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.
Lees verder
Queer & Migrant Film Festival
Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden