De Feministische Bieb: Queer Lit

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 4 juni 2023
Tijd: 14.30 - 16.00 uur
Type: Overige
Website: https://www.bibliotheekdenhaag.nl/activiteiten/activiteiten/centrale-bibliotheek/de-feministische-bieb--queer-lit.html

Locatie:

Naam: Centrale Bibliotheek
Straat: Spui 68
Postcode: 2511 BT
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Op zondag 4 juni van 14.30 tot 16.00 uur staat een interview met schrijver Valentijn Hoogenkamp op het programma. Zijn boek Antiboy lezen we ook met de Feministische Bieb Boekenclub (zie event op donderdag 1 juni). Daarnaast is er een korte introductie door historicus Rosanne Schot over de Haagse queer geschiedenis.
Spoken word artist Nicchelle van Poetry Circle 070 en spoken word artiest en basgitarist Chevany treden op.
Host: Sophia Blijden.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Iedereen Mag Zoenen Festival

Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.

Lees verder

Horoscoop mei 2025

Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.

Lees verder

Queer & Migrant Film Festival

Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden