Gendercafé

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 12 augustus 2023
Tijd: 19:00-22:00
Type: Cafe & Party
Website: https://cochaaglanden.nl/sociaal/gendercafe/

Locatie:

Naam: COC Haaglanden
Straat: Scheveningseveer 7
Postcode: 2514 HB
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Breng je gender, of laat het juist thuis!


Elke 2e zaterdag van de maand vanaf 19:00 uur organiseren Lisa, Boris, Roy en Dewi het Gendercafé.


Speciaal voor iedereen die valt onder de transgender paraplu, en zij die twijfelen aan hun genderidentiteit. Deze avond biedt voornamelijk transgender personen, waaronder non-binaire personen, hun bevriende personen en hun bekenden de mogelijkheid om in een veilige omgeving gewoon henzelf te zijn en andere gelijkgestemden te ontmoeten. Gendercafé wordt mogelijk gemaakt voor en door gelijkgestemden.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

The Laramie Project

In Amsterdam zie je een toneelstuk over Matthew Shepard: 27 jaar na zijn dood is het verhaal nog net zo aangrijpend en relevant. --- English language theatre by Orange Theatre Company.

Lees verder

Vers leesvoer

Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.

Lees verder

Swingende liefde

We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden