Poink: Suppen, Zwemmen & Chillen
Omschrijving:
Zondag 30 juli gaat Poink Suppen, Zwemmen en Chillen aan de rand van de Rijkerswoerdse plassen bij Arnhem. Alle vrouwen-die-van-vrouwen-houden zijn welkom. Kom je ook?
We treffen elkaar om 13.00 uur bij Restaurant De Woerd. Vervolgens lopen we samen naar een plek aan de plassen. Daar gaan we Suppen!
Als je alleen wilt komen chillen en zwemmen ben je ook heel welkom. Gezellig. Dit kan zonder aanmelding. Kom gewoon, altijd leuk
Voor het Suppen gelieve wel aan te melden in verband met reserveren van de Supboards. Aanmelden kan met een mailtje naar teamactief@poink.info
Aanmelden kan tot 27 juli!
Suppen, Chillen en Zwemmen bij Rijkerswoerd van 13.00 u tot 15.30 u.
Verzamelpunt: Restaurant De Woerd, Rijkerswoerdsestraat 4, 6661 NT Elst (grenst aan Arnhem)
Aanmelden voor Suppen: teamactief@poink.info
Kosten suppen 11,50 euro
Alleen chillen en zwemmen 1,50 contant ter plekke
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Levenslijnen
BredaPhoto en Pride Photo slaan de handen ineen om een ode te brengen aan de levensverhalen van queer personen die tegen de stroom in kiezen voor hun eigen weg - te zien vanaf 1 november.
Lees verder
Roze Gebaar
Queer en doof/slechthorend: Gerda vertelt ons over en het belang van verbinding, toegankelijkheid en inclusiviteit. 'En sta open voor de dovencultuur. Samen kom je er wel uit.'
Lees verder
COC's Verkiezingsdebat
De sfeer was positief, er zijn beloftes gedaan over veiligheid en gelijke rechten. Op grond van de toezeggingen gaat COC proberen om opnieuw een Regenboog Stembusakkoord met partijen te sluiten.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden