Tentoostelling Oudroze

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 22 september 2023
Tijd: 09:00-17:00
Type: Overige
Website: https://www.stichtingopenmind.nl/oudroze

Locatie:

Naam: Spuiboulevard
Straat: Spuiboulevard
Postcode: 3311 GR
Plaats: Dordrecht
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Foto expositie langs de Spuiboulevard voor het stadskantoor van fotograaf/kunstenaar Ernst Coppejans. Met Oudroze staat hij stil bij de ervaringen van de eerste LHBTI-personen die openlijk voor hun geaardheid durfde uit te komen.


Te zien t/m 22 september in Dordrecht. Daarna in Gorinchem en Hoofdorp.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Roze Filmdagen 2025

Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!

Lees verder

Nachtdieren

Raven van Dorst in de Verenigde Staten: 'Met alle ontwikkelingen van de afgelopen tijd in het achterhoofd, ben ik benieuwd wie daar 's nachts niet kan of wil slapen in het beloofde land…'

Lees verder

Twijfel over trouw

We zijn beiden getrouwd, onze partners weten (waarschijnlijk) van niets. We willen beiden scheiden. Maar als we ontrouw aan onze huidige partners zijn, zullen we dan wel trouw zijn samen?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden