Queer-tour

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 4 november 2023
Tijd: 11:30
Type: Overige
Website: https://www.museumw.nl/queer-tour.html

Locatie:

Naam: Museum W
Straat: Meikoel 2
Postcode: 6001 EE
Plaats: Weert
Provincie: Limburg
Land: Nederland

Omschrijving:

Speciale rondleiding langs kunstwerken met een lhbti-thema


Tijdens de rondleiding op 4 november merk je dat het begrip queer zich niet in één hokje laat vangen en voorbij de gebaande paden gaat. Deze Queer-tour zal je zeker inspireren tegendraads naar kunst te kijken en helemaal jezelf te zijn!


Andere blik


Museum W schenkt tijdens Weert Respecteert aandacht aan de queer-geschiedenis in de collectie. Zoals bij Sint Sebastiaan, tegenwoordig een gay-icoon, of kunstwerken die gaan over het lichaam in transitie. Tijdens deze queer-tour kun je het thema seksuele- en genderdiversiteit met andere ogen bekijken door speciaal geselecteerde kunstwerken .


Deelname is gratis, je betaalt alleen de entree voor het museum (8 euro). Meelopen met deze queer-tour? Stuur dan een mail naar museumw@weert.nl.


Museum W, Meikoel 2, 6001 EE Weert. Kijk voor meer informatie op museumw.nl


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Tussen geheim en vrijheid

Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.

Lees verder

Samen met pensioen

'Mijn partner is bang dat ze in een zwart gat valt, heeft geen speciale hobby's dus dat wordt zwaar leunen op mij. Ik zie dat totaal niet zitten en vind het heerlijk om alleen te zijn. Wat zou jij doen?'

Lees verder

My Circus

Ellen von Unwerth's magische circus: de expositie toont 160 iconische foto's van modellen en popartiesten waarin vrouwelijkheid, speelsheid, erotiek en fashion centraal staan, te zien vanaf 31 januari 2026.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden