Rainbow Academy Day 2023
Omschrijving:
Het is even stil geweest, maar we zijn er weer! De jaarlijkse Rainbow Academy Day komt eraan. We staan te popelen om jullie weer te ontmoeten, te leren met elkaar en om samen ons queer zijn te vieren.
Zaterdag 2 december 2023
13.00 – 21.00 uur (inclusief diner)
De Rainbow Academy is een plek waar we leren wie we zijn en laten horen wat we nodig hebben. Eens per jaar komen we met meer dan 100 mensen samen om te groeien, ontmoeten en simpelweg samen te bouwen aan onze wereld.
Het programma blijft nog even geheim, maar verwacht geweldige workshops van onder andere Utrecht Ballroom Scene en Skspraat, een heerlijk diner en een hoop creativiteit en gezelligheid!
Geen idee waar dit over gaat? Misschien rinkelt er een belletje bij de ‘Niet Alleen Anders Dag’, zo heetten we namelijk voorheen. In samenspraak met jullie hebben we onze naam veranderd naar de Rainbow Academy Day.
Dus schrijf die datum in je agenda! Inschrijven kan ook al: zie link hierboven.
De Rainbow Academy Day is net als alle andere activiteiten van de Rainbow Academy gratis voor LHBTIQA+ jongeren die iets goeds doen voor de wereld.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Roze Woensdag 2025
Een feest voor iedereen: verwacht een kleurrijk en inclusief programma tijdens Roze Woensdag, onderdeel van de Nijmeegse Vierdaagsefeesten. Op woensdag 16 juli staat de LHBTIQ+ gemeenschap centraal.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden