Rainbow Support Group

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 28 november 2023
Tijd: 13:30-15:30
Type: Cafe & Party
Website: https://cochaaglanden.nl/event/rainbow-support-groep-2-1/2023-11-28/

Locatie:

Naam: COC Haaglanden
Straat: Scheveningseveer 7
Postcode: 2514 HB
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Een groep voor iedereen die anderen wil spreken over alle thema’s uit het Rainbow kleurenpalet. Herkenning, steun, contact en respect staan hierbij centraal.


De bijeenkomsten vinden plaats op dinsdag in het gebouw van COC Haaglanden. Het is een open groep, maar we vinden het fijn als je je vooraf aanmeld. Heb je interesse? Neem dan contact op met Tika Stardust via tika@cochaaglanden.nl of 06 – 2198 5017


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder

Hot Milk

Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!

Lees verder

Regenboogboek 2025

Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden