Rainbow Support Group

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 28 november 2023
Tijd: 13:30-15:30
Type: Cafe & Party
Website: https://cochaaglanden.nl/event/rainbow-support-groep-2-1/2023-11-28/

Locatie:

Naam: COC Haaglanden
Straat: Scheveningseveer 7
Postcode: 2514 HB
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Een groep voor iedereen die anderen wil spreken over alle thema’s uit het Rainbow kleurenpalet. Herkenning, steun, contact en respect staan hierbij centraal.


De bijeenkomsten vinden plaats op dinsdag in het gebouw van COC Haaglanden. Het is een open groep, maar we vinden het fijn als je je vooraf aanmeld. Heb je interesse? Neem dan contact op met Tika Stardust via tika@cochaaglanden.nl of 06 – 2198 5017


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Art she crafted

De tentoonstelling laat zien hoe vrouwen - wereldwijd en door de eeuwen heen - kunst en cultuur vormgeven. De verhalen laten zien dat vrouwelijke creativiteit altijd een constante kracht is geweest.

Lees verder

De reünie

Ellie Lust ontmoet haar collega's van het eerste uur: de mensen met wie zij heftige ervaringen deelde en met wie een onlosmakelijke band ontstond; De reünie is terug, Ellie zie je op 21 januari.

Lees verder

Slechte film

Het loopt rap uit de hand. Een week nadat Renee Good in haar auto door het hoofd werd geschoten door een ICE-agent groeien de protesten nog elke dag, gisteren werd er weer iemand neergeschoten. WTF is next?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden