Queer Café Haarlem - Latin Vibes
Omschrijving:
Op 17 december is Queer Cafe weer terug in Patronaat!
De middag staat in het teken van latin vibes om het jaar lekker sprankelend af te sluiten. Dat doen we met een bijzonder optreden van Nene Moné en daarna zorgt dj Saboflex ervoor dat er nog lekker gedanst kan worden. Kom jij ook langs? Toegang is gratis.
Om een indruk te krijgen van het aantal gasten dat we mogen ontvangen vragen we je aan te melden via deze link.
https://attendium.com/.i293ytc9bTkqFMH5BtIyqJQ
Bio Nene Moné
Nene Moné is een non-binaire multi-instrumentale artiest en activist uit Valparaíso, Chili. Die produceert electro-experimentele muziek gecombineerd met diens aboriginal roots. Nene Moné combineert geluid en muzikale landschappen met breinbrekende akoestische ritmes en geluiden met electronics. Door de muziek, performance en visuele beelden geeft die aandacht aan maatschappelijke en klimaat-issues.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Het Rozenkoor
Het Amsterdamse queer koor vervult de behoefte aan verbinding met elkaar onder het genot van zang en theater. We spreken Marga, ook voor haar voelde het als een warm bad.
Lees verder
Iedereen Mag Zoenen Festival
Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.
Lees verder
Horoscoop mei 2025
Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden