Lezing transvisie: omgaan met transgender kinderen
Omschrijving:
Toegang gratis, graag even aanmelden
Inloop vanaf 19:00
Deze avond komt er een ervaringsdeskundige ouder van Transvisie praten over het omgaan met transgender kinderen. Wat zijn aandachtspunten? Hoe kan het dat er een andere genderidentiteit kan zijn dan de buitenkant doet vermoeden? Waar lopen deze kinderen tegenaan? Thuis, op school, bij sporten.
Deze en nog meer onderwerpen en jullie vragen, komen in deze avond aan bod.
Iedere maand is er een inloopspreekuur van de Rainbow supportgroep in Bibliotheek Naaldwijk. Heb jij vragen over een regenboogjongere? Is iemand uit jouw familie bezig met zijn/haar/diens seksuele of genderidentiteit? Kom langs! Zie de agenda op deze website voor de data.
Wil je liever eerst contact? Bel of Whatsapp 06-25508776.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop november 2025
Het begint met avontuur en nieuwe ontdekkingen, dan volgen passie, jaloezie en een confrontatie met oude wonden. Deze maand eindigt met lichtheid en liefde. Wat staat jou te wachten?
Lees verder
Sekspositief
Het derde album is er! Het eerste exemplaar werd op 31 oktober in ontvangst genomen door Zina zelf, de nieuwe lover van Mijntje en Mia (en toevallig ook van Margreet en haar partner).
Lees verder
Ongekend talent
Vrouwen van de Amsterdamse School in Museum Het Schip: de expressieve, kleurrijke tentoonstelling toont zowel hun gevarieerde oeuvres als de onstuimige wereld waarin deze ontstonden.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden